UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kasia_32,- nie chciałem komentować tego cyrku, ale twoja wypowiedź jednak skłoniła mnie do tego. 1) nie głosowałem na PiS. 2) nie głosowałem na POśladkowców. 3) nie głosowałem na SLD, - w ogóle nie głosowałem. Proponuję dla ciebie i wielu innych osób co piszą na temat katastrofy smoleńskiej aby wpisali w google hasło; Marek Strassenburg-Kleciak. POczytaj, POpatrz, POoglądaj, POwiedz, co o tym sądzisz. Coś mi się zdaje że ty i wiele innych osób za bardzo ufacie POśladkowcom.
bufor