UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziadka mi tez tam zabili, ale czemu sluzby, ktore maja sluzyc Obywatelom, Polakom sluza, bandytom, kolejny raz przy kregielni. Ochroniarze, co tez te buraki ochroniaja, chyba wlasnie buraki. Bo te buraki pobili ludzi, a policja, po wezwaniu kumplowala sie z burakami, ten sam buraczany, gnojny jezyk. policja z bandytami, niestety

hwp