UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziadka mi tez tam zabili, ale czemu sluzby, ktore maja sluzyc Obywatelom, Polakom sluza, bandytom, kolejny raz przy kregielni. Ochroniarze, co tez te buraki ochroniaja, chyba wlasnie buraki. Bo te buraki pobili ludzi, a policja, po wezwaniu kumplowala sie z burakami, ten sam buraczany, gnojny jezyk. policja z bandytami, niestety

hwp

Anuluj