UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sklad delegacji prezydenckiej super najlepszy ten przechszta Tomczyński raz z Pisem, teraz z SLD a w delegacji z PO. Polowa tych bezradnych powinna być wycinana ze zdjęć. Pchają się wszędzie czy pasują czy nie a dziennikarze dobrze robią że pokazują tę elbląską bezradność.