UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sklad delegacji prezydenckiej super najlepszy ten przechszta Tomczyński raz z Pisem, teraz z SLD a w delegacji z PO. Polowa tych bezradnych powinna być wycinana ze zdjęć. Pchają się wszędzie czy pasują czy nie a dziennikarze dobrze robią że pokazują tę elbląską bezradność.