UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda, Tomczyński w delegacji !To dopiero przedstawiciel wszelkich cnót. Boże widzisz i nie grzmisz. O !TAAKE Polske WALCZYLIŚMY, jakby rzekł najmądrzejszy polski elektryk z Trójmiasta.

Jaka społeczność miasta tacy j