UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Hero - Czytam Twoje wypowiedzi i nie dziwie się dlaczego spotykam tak często pustych ludzi, bez uczuć, bez kultury bez sumienia. Oni są wszędzie, jesteś tego przykładem.
amila
Do Hero - Czytam Twoje wypowiedzi i nie dziwie się dlaczego spotykam tak często pustych ludzi, bez uczuć, bez kultury bez sumienia. Oni są wszędzie, jesteś tego przykładem.
amila