UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Hero - Czytam Twoje wypowiedzi i nie dziwie się dlaczego spotykam tak często pustych ludzi, bez uczuć, bez kultury bez sumienia. Oni są wszędzie, jesteś tego przykładem.

amila

Anuluj