A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@moon, chciałbym zauważyć, że to przejście JEST oznakowane znakiem pionowym z obu stron. Mieszkam przy tej ulicy i wiem. Jak nie wiesz, to popatrz na zdjęcia. To przejście i przejście dalej w stronę Królewieckiej (przy zakładzie odzieżowym Corrina) są najgorsze. W pierwszym przypadku piesi wychodzą praktycznie "z krzaków". A na przejściu przy Corrinie nie brakuje debili, którzy tam nawet wyprzedzają. Apeluję tutaj do władz miasta - ZRÓBCIE COŚ Z TYM! Przy zjeździe z Ogólnej stał fotoradar, dlaczego go zlikwidowano? Mieszkam w bloku przy tej ulicy i widzę codziennie wjeżdżanie na Bielany/Ogólną na CZERWONYM, wyprzedzanie na ciągłej, przejściach i wjazdach/wyjazdach bo debile zobaczą kawałek prostej. Tylko nie postawcie ograniczenia do 40 km/h bo to nie jest rozwiązanie!
RoV No jak tak myślisz to podziękujmy Teleekspresowi, Faktom w TVN, Wydarzeniach TVP 3,TVN Stolica i innych; lokalnych mediach bo nic byśmy nie wiedzieli. lokalna prasa działa i nie czepiaj się fotoreportera. Każdy ma swoja robotę i robi ją rzetelnie. Ciekawe co ty robisz w życiu. Pewnie nic ciekawego i istotnego bo nikt się Ciebie nie czepia. tylko Ty masz jakiś problem. .. .Pozdrawiam życzę więcej wyczucia tematu.
mieszkam w angli i tu nawet jesli sie na czerwonym wejdzie na pasy kierowcy sie zatrzymuja i nie marudza
@polski angol: to może kierowcy zaczną wjeżdżać na przejścia dla pieszych i na skrzyżowania na czerwonym? I też nikt nie będzie marudził, tylko wszyscy będą się pozdrawiać wzajemnie słowami na K CH i środkowym palcem :)
Drodzy państwo lampy są na modrzewinie świetlista łuna niesie sie chen nad wzgórza wysoczyzny elbląskiej. Prosze sobie pojechać wykopać i zainstalować w odpowiednim miejscu.
Odblaski, odblaski i jeszcze raz odblaski. .. Ludziom na prawdę trudno jest zrozumieć, że kamizelka odblaskowa jest dla ICH bezpieczeństwa. Ręce mi opadły, kiedy prowadząc szkolenie na jednej z podelbląskich wsi poruszyłam ten temat i usłyszałam od kursantki, że i owszem, mają takowe ZA DARMO z gminy, ale przecież to taki obciach nosić. .. .
Gościu od kamizelek ludzie giną w mieście zostajesz skarcony za brak obserwacji bieżących wydarzeń a nowej mody w mieście nie wylansujesz.
Za wypadek powinno odpowiadać miasto lub ktoś kto odpowiada za oświetlenie ulic. Tyle razy pisało się o oświetleniu ul. Fromborskiej, bo kiedy mijają się samochody to nic nie widać a zwłaszcza pieszych.
Pani pisząca o instruktorze jazdy, który nie zareagował widząc wypadek - DLACZEGO PANI TEGO NIE ZGLOSILA???!!! Ten człowiek powinien ponieść karę, popełnił PRZESTEPSTWO!! Proszę pomyśleć następnym razem może, Pani lub ktoś z Pani rodziny może potrzebować pomocy, najważniejsze sa pierwsze minuty. Prosze by zgłosiła to pani na policji, dla własnego i innych dobra.
czekamy kiedy nowy prezydent wszystkich odpowiedzialnych za drogi, oswietlenie, a w szczególności za fatalna jazdę niektórych kierowców wezmie do galopu.