UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@polski angol: to może kierowcy zaczną wjeżdżać na przejścia dla pieszych i na skrzyżowania na czerwonym? I też nikt nie będzie marudził, tylko wszyscy będą się pozdrawiać wzajemnie słowami na K CH i środkowym palcem :)
pentaxxx