UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@polski angol: to może kierowcy zaczną wjeżdżać na przejścia dla pieszych i na skrzyżowania na czerwonym? I też nikt nie będzie marudził, tylko wszyscy będą się pozdrawiać wzajemnie słowami na K CH i środkowym palcem :)

pentaxxx

Anuluj