UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za wypadek powinno odpowiadać miasto lub ktoś kto odpowiada za oświetlenie ulic. Tyle razy pisało się o oświetleniu ul. Fromborskiej, bo kiedy mijają się samochody to nic nie widać a zwłaszcza pieszych.


Anuluj