UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani pisząca o instruktorze jazdy, który nie zareagował widząc wypadek - DLACZEGO PANI TEGO NIE ZGLOSILA???!!! Ten człowiek powinien ponieść karę, popełnił PRZESTEPSTWO!! Proszę pomyśleć następnym razem może, Pani lub ktoś z Pani rodziny może potrzebować pomocy, najważniejsze sa pierwsze minuty. Prosze by zgłosiła to pani na policji, dla własnego i innych dobra.
2x15