UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani pisząca o instruktorze jazdy, który nie zareagował widząc wypadek - DLACZEGO PANI TEGO NIE ZGLOSILA???!!! Ten człowiek powinien ponieść karę, popełnił PRZESTEPSTWO!! Proszę pomyśleć następnym razem może, Pani lub ktoś z Pani rodziny może potrzebować pomocy, najważniejsze sa pierwsze minuty. Prosze by zgłosiła to pani na policji, dla własnego i innych dobra.

2x15

Anuluj