UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@polski angol: to może kierowcy zaczną wjeżdżać na przejścia dla pieszych i na skrzyżowania na czerwonym? I też nikt nie będzie marudził, tylko wszyscy będą się pozdrawiać wzajemnie słowami na K CH i środkowym palcem :)

pentaxxx