78
23.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam propozycje. W ramach oszczędności i braku naprawy ulic w miescie, niech UM zakupi po puszce białej farby i pędzelek dla każdego mieszkańca-taki mini zestaw*ZRÓB SE SAM PRZEJŚCIE*. Będziemy sami malować pasy w miejscach, w których zechcemy przejść. A wtedy wkrótce ludność się zredukuje sama i po kłopocie.
CZŁOWIEK PO PRZEJŚCIACH (2011.02.23)

info

0  
  0
to czemu wczoraj nie zabrali dziadka do szpitala tylko siedzieli w karetce?
(2011.02.23)

info

0  
  0
co się dzieje strach chodzic po ulicy
(2011.02.23)

info

0  
  0
Jadąc w sobotę do Elbląga, o mało co nie dostałem zawału. Człowiek bez wyobraźni, bez jakichkolwiek odblasków, szedł szosą, prawą stroną. Do tego kaptur na głowie, bez kontaktu wzrokowego. Zauważyłem Go kiedy był na wysokości prawego reflektora. Miałem ja i On szczęście, że dzieliło nas 10cm. Mój apel do pieszych. Zakładajcie odblaski kiedy chodzicie jezdnią. Naprawdę kierowcy nie zawsze mogą Was w porę zauważyć. To że Wy widzicie nadjeżdżający samochód nie oznacza, że widzi Was kierowca !!! Będzie mniej tragedii dla obydwu stron.
EEee (2011.02.23)

info

0  
  0
a właśnie teraz u mnie na Bielanach zjarał się barak koło nowo budowanego domu. .. szok. .. pewnie będzie niedługo w necie.
(2011.02.23)

info

0  
  0
a ostatnio mówiłem żonie o tym, że tutaj dojdzie do tragedii, niema lamp, 4 przejścia dla pieszych na odcinku od skrzyżowania z ogólną do skrzyżowania z królewiecką. ale to przejście i następne w stronę królewieckiej są najgorsze. w Polsce normalnym jest, że dopiero po kilku tragediach ktoś może zrobi z tym porządek. moim zdaniem brak uwagi pieszych jak i kierowcy, ale oświetlenie ulicy dużo by pomogło, kierowca by wcześniej widział pieszych.
Tualatin (2011.02.23)

info

0  
  0
Chcialbym zauwazyc ze to przejscie (jadac w strone ul Krolewieckiej) nie jest oznaczone znakiem pionowym. Takowy znak jest jakies 100m wczesniej przed wczesniejszym przejsciem.
mooon (2011.02.23)

info

0  
  0
"bo pchają się pod koła" - do wszystkich autorów takich komentarzy, życzę Wam serdecznie oby wasze matki, ojcowie, dzieci "pchały się pod koła" NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH, tutaj pieszy ma pierwszeństwo, nawet jeśli spadnie z nieba
michu69 (2011.02.23)

info

0  
  0
michu 69 --nie pisz bzdur --- nawet jak sapdnie z nieba -----moze zagladnij i dowiedz sie co pieszemu nie wolno na przejsciu --a jest tego az 7 pzypadkow --to taki sam uczestnik ruchu-- powtarzam tak jak wczoraj --cmentarze sa pełne tych co mieli pierszenstwo w swietle ustawy O RUCHU DROGOWYM
niekr (2011.02.23)

info

0  
  0
A przecież Pani Elżbieta Gelert w swoich obietnicach przedwyborczych tak głośno mówiła o oświetleniu na ul. Fromborskiej i co? I jak zwykle kiełbasa wyborcza :(
(2011.02.23)

info

0  
  0