UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkam w angli i tu nawet jesli sie na czerwonym wejdzie na pasy kierowcy sie zatrzymuja i nie marudza
polski angol
mieszkam w angli i tu nawet jesli sie na czerwonym wejdzie na pasy kierowcy sie zatrzymuja i nie marudza
polski angol