A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wszyscy szukaja winnego ale zauwazcie jak ta kobieta musiala szybko jechac ze rozwaliła cały zderzak szybę i wgnieciony dach takie uszkodzenia nie robia sie prz predkości w granicach 50 km brak wyszkolenia kierowcy tym bardziej ze to była kobieta jężdze kupe lat i obserwuje jazde kobiet kierowcow żygac sie chce ile stwazaja niebezpieczeństw wymuszenia pierszenstwa to jest nagminne w je zdzie kobiet maja takie braki wyszkolenia że stwazają powazne niebezpieczeństwo na drodze dlatego tez widząc kobietę za kierownica zawsze mam podwójna czujnośc mało tego jadac ulica jedzie prze demną samochód jezelicoś tam jedzie lub wykonuje manewry niezgodne z ruchem drogowym wiadomo że to kobieta
tak na marginesie to przejścia i ich okolice są nie doświetlone może by ktoś z magistratu na to zwrócił uwagę.
pieszych ubranych na szaro po prostu nie widać.
dziury wszedzie takie ze mala glowa:PP dlatego takie sa sytuacje. .. mieszkam zaraz obok i tam tez przydaly by sie jakies latarnie:)) (kolejny powod wypadku) nowy prezydent nie ma zamiaru nic zrobic z tym wszystkim. .. .
J anie pamietam zeby za czasow "sloniny" takie dziury byly jak jescze niedawno na krolewieckiej. .. czy gdzie kolwiek tragedia. .cos robilo sie dla tego elblaga a teraz. .. narazie zauwazylem ze Nowaczyk kupil nowy samochod hahaha xD
a ty kolego przestan zwalac na kobiety i ine rob z siebie kubicy. .. sadze ze nie ktore kobiety jezdzrza lepiej od ciebie. .. zderzak pekł bo jak bys nie zauwazyl temperatury sa -15-18 stopni wiec plastik beka jak szyba. .. Krettyn
jak wracam wieczorem tą drogą do domu to zawsze odmawiam zdrowaśki. .. .
venuss9
No a ta osoba co widziała tego pana z Elki to gdzie była ? Takie fakty trzeba zgłaszać, nieudzielenie pomocy jest karalne.
Poza tym droga hamowania 10 m to z jaką ona prędkością jechała. A może w końcu trzeba sobie kierowcy wbić w te inteligentne główki że przed przejściem dla pieszych się zwalnia.
Do Pana który krytykuje kobiety za kierownicą: Kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn i tyle.
KOBIETY GÓRĄ!
Kiedy w koncu prowadzący samochody zaczną się zatrzymywać na pasach- tak jak ma to miejsce w krajach europy zachodniej. tam jesli na egzaminie nie zatrzymasz sie na pasach- koniec egzaminu- wylatujesz. jesli jedziesz i nie zatrzymasz sie na pasach- mandat. Ale tam kazdy sie zatrzymuje, no chyba ze turysta z Polski wielki pan- ten oczywiscie nie
Do pani ktora tak krzyczy kobiety góra że kobiety sa lepszymi kierowcami bzdura totalna wiekszość wypadków w statystykach to kobiety własnie kobiete żona lekarza zabiła mego ojca na pasach na przejsciy i zato dostała 100zl mandatu bo była żona lekarza a skasowała juz 3 osoby kobieta jak mowi przysłowie to tylko do garów bez obrazy i może jeżdzić ale wozkiem dziecinnym 10 metrów hamowania to nie było 40 na godz jezdza bez wyobrażni