UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@moon, chciałbym zauważyć, że to przejście JEST oznakowane znakiem pionowym z obu stron. Mieszkam przy tej ulicy i wiem. Jak nie wiesz, to popatrz na zdjęcia. To przejście i przejście dalej w stronę Królewieckiej (przy zakładzie odzieżowym Corrina) są najgorsze. W pierwszym przypadku piesi wychodzą praktycznie "z krzaków". A na przejściu przy Corrinie nie brakuje debili, którzy tam nawet wyprzedzają. Apeluję tutaj do władz miasta - ZRÓBCIE COŚ Z TYM! Przy zjeździe z Ogólnej stał fotoradar, dlaczego go zlikwidowano? Mieszkam w bloku przy tej ulicy i widzę codziennie wjeżdżanie na Bielany/Ogólną na CZERWONYM, wyprzedzanie na ciągłej, przejściach i wjazdach/wyjazdach bo debile zobaczą kawałek prostej. Tylko nie postawcie ograniczenia do 40 km/h bo to nie jest rozwiązanie!

pentaxxx

Anuluj