UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odblaski, odblaski i jeszcze raz odblaski. .. Ludziom na prawdę trudno jest zrozumieć, że kamizelka odblaskowa jest dla ICH bezpieczeństwa. Ręce mi opadły, kiedy prowadząc szkolenie na jednej z podelbląskich wsi poruszyłam ten temat i usłyszałam od kursantki, że i owszem, mają takowe ZA DARMO z gminy, ale przecież to taki obciach nosić. .. .

Tashi