UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy państwo lampy są na modrzewinie świetlista łuna niesie sie chen nad wzgórza wysoczyzny elbląskiej. Prosze sobie pojechać wykopać i zainstalować w odpowiednim miejscu.
tafeusz25
Drodzy państwo lampy są na modrzewinie świetlista łuna niesie sie chen nad wzgórza wysoczyzny elbląskiej. Prosze sobie pojechać wykopać i zainstalować w odpowiednim miejscu.
tafeusz25