UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drodzy państwo lampy są na modrzewinie świetlista łuna niesie sie chen nad wzgórza wysoczyzny elbląskiej. Prosze sobie pojechać wykopać i zainstalować w odpowiednim miejscu.

tafeusz25

Anuluj