UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jadąc w sobotę do Elbląga, o mało co nie dostałem zawału. Człowiek bez wyobraźni, bez jakichkolwiek odblasków, szedł szosą, prawą stroną. Do tego kaptur na głowie, bez kontaktu wzrokowego. Zauważyłem Go kiedy był na wysokości prawego reflektora. Miałem ja i On szczęście, że dzieliło nas 10cm. Mój apel do pieszych. Zakładajcie odblaski kiedy chodzicie jezdnią. Naprawdę kierowcy nie zawsze mogą Was w porę zauważyć. To że Wy widzicie nadjeżdżający samochód nie oznacza, że widzi Was kierowca !!! Będzie mniej tragedii dla obydwu stron.
EEee