UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jadąc w sobotę do Elbląga, o mało co nie dostałem zawału. Człowiek bez wyobraźni, bez jakichkolwiek odblasków, szedł szosą, prawą stroną. Do tego kaptur na głowie, bez kontaktu wzrokowego. Zauważyłem Go kiedy był na wysokości prawego reflektora. Miałem ja i On szczęście, że dzieliło nas 10cm. Mój apel do pieszych. Zakładajcie odblaski kiedy chodzicie jezdnią. Naprawdę kierowcy nie zawsze mogą Was w porę zauważyć. To że Wy widzicie nadjeżdżający samochód nie oznacza, że widzi Was kierowca !!! Będzie mniej tragedii dla obydwu stron.

EEee

Anuluj