UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"bo pchają się pod koła" - do wszystkich autorów takich komentarzy, życzę Wam serdecznie oby wasze matki, ojcowie, dzieci "pchały się pod koła" NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH, tutaj pieszy ma pierwszeństwo, nawet jeśli spadnie z nieba

michu69