UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przecież Pani Elżbieta Gelert w swoich obietnicach przedwyborczych tak głośno mówiła o oświetleniu na ul. Fromborskiej i co? I jak zwykle kiełbasa wyborcza :(
A przecież Pani Elżbieta Gelert w swoich obietnicach przedwyborczych tak głośno mówiła o oświetleniu na ul. Fromborskiej i co? I jak zwykle kiełbasa wyborcza :(