UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A przecież Pani Elżbieta Gelert w swoich obietnicach przedwyborczych tak głośno mówiła o oświetleniu na ul. Fromborskiej i co? I jak zwykle kiełbasa wyborcza :(


Anuluj