UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam propozycje. W ramach oszczędności i braku naprawy ulic w miescie, niech UM zakupi po puszce białej farby i pędzelek dla każdego mieszkańca-taki mini zestaw*ZRÓB SE SAM PRZEJŚCIE*. Będziemy sami malować pasy w miejscach, w których zechcemy przejść. A wtedy wkrótce ludność się zredukuje sama i po kłopocie.
CZŁOWIEK PO PRZEJŚCIACH