A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z jakiej szkoły jazdy byl ten tchórzliwy instruktor?
a PAN policjant tak bez czapki na glowie ! a o szyby przyciemnione to pierwszy sie przyczepic !!!!
oni chyba sie zalozyli kto wiecej ludzi strąci.
I znowu FORD
@RoV a skąd ludzie mają wyciągać wnioski jeśli reporterzy by o tym nie pisali? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Każesz ludziom wyciągać wnioski, a psioczysz na fotoreportera, który był tam po to, aby ludzi o tym poinformować. A Fromborska fakt, już dawno powinna być oświetlona. Jest tam mnóstwo wjazdów na osiedla, wyjazdów z firm, do tego wąsko dziurawo i jeszcze 3 przejścia dla pieszych. W nocy aż się tam prosi o wypadek. Jadąc tą ulicą w nocy, ciężko nawet trafić we wjazd na osiedle a co dopiero zauważyć pieszych ubranych na czarno przebiegających przez przejście.
i znów i znów i znów wczorajsza śmierć nie nauczyła ni kierującej ni pieszych.
czy ktoś kojarzy potrąconych ??
do piszącego/piszącej o pseudonimie liza to powodzenia w Polsce byś stała aż "babki" się nagadają i pójdą w drugą stronę od przejścia po akurat przy przejściu się spotkał, znam to z autopsji puszczasz takie bo czekają "bidulki" a one qwa dalej stoją O_o w Polsce zarówno nam kierującym jak i nam pieszym brak kultury a czasem i myślenia.
Godzinkę przed tym zdarzeniem przejeżdżałam tamtą drogą i też nie wiadomo skąd pojawił się na poboczu człowiek ale w ostatniej chwili go zobaczyłam. Za każdym razem kiedy tamtędy przejeżdżam zastanawiam się kiedy w końcu zostanie zamontowane tam oświetlenie. W miejscu tym szczególnie wieczorem kiedy inni pojazdy jadące z naprzeciwka nas oślepiają nie wiele jesteśmy w stanie zobaczyć. Może po tej tragedii znajdą się pieniądze na doświetlenie tej drogi bo przecież każdy z nas może się tam znaleźć jako pieszy. Apeluję do władz miasta żeby zajęły się tą sprawą która czeka już wiele lat na rozstrzygnięcie.
No i co oni myśleli, że w tych ciemnościach kierowca ich zdąży zauważyć i łaskawie przepuści? Nie patrzyli albo mózgu nie mają. Poza tym zdelegalizować samochody, bo to jest zło.