UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcialbym zauwazyc ze to przejscie (jadac w strone ul Krolewieckiej) nie jest oznaczone znakiem pionowym. Takowy znak jest jakies 100m wczesniej przed wczesniejszym przejsciem.

mooon

Anuluj