UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcialbym zauwazyc ze to przejscie (jadac w strone ul Krolewieckiej) nie jest oznaczone znakiem pionowym. Takowy znak jest jakies 100m wczesniej przed wczesniejszym przejsciem.
mooon
Chcialbym zauwazyc ze to przejscie (jadac w strone ul Krolewieckiej) nie jest oznaczone znakiem pionowym. Takowy znak jest jakies 100m wczesniej przed wczesniejszym przejsciem.
mooon