UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ostatnio mówiłem żonie o tym, że tutaj dojdzie do tragedii, niema lamp, 4 przejścia dla pieszych na odcinku od skrzyżowania z ogólną do skrzyżowania z królewiecką. ale to przejście i następne w stronę królewieckiej są najgorsze. w Polsce normalnym jest, że dopiero po kilku tragediach ktoś może zrobi z tym porządek. moim zdaniem brak uwagi pieszych jak i kierowcy, ale oświetlenie ulicy dużo by pomogło, kierowca by wcześniej widział pieszych.

Tualatin