UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"bo pchają się pod koła" - do wszystkich autorów takich komentarzy, życzę Wam serdecznie oby wasze matki, ojcowie, dzieci "pchały się pod koła" NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH, tutaj pieszy ma pierwszeństwo, nawet jeśli spadnie z nieba

michu69

Anuluj