UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"bo pchają się pod koła" - do wszystkich autorów takich komentarzy, życzę Wam serdecznie oby wasze matki, ojcowie, dzieci "pchały się pod koła" NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH, tutaj pieszy ma pierwszeństwo, nawet jeśli spadnie z nieba
michu69