A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pan Henryk Słonina pokazał dzisiaj "kulturę"przez małe "k" - obraził tym razem ok. 200 osób - laureatów nagrody, którą sam ustanowił - nie miał męskiej odwagi, by być w teatrze. Cóż, Leszek Miller miał rację - mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. .. .Pan H. Słonina skończył w fatalnym stylu. Pewnie wyobraża sobie, że Sztutowo to Sulejówek i wnet będą tam jeździły delegacje z pokłonami i wyrazami uznania?. .. .Tak nie będzie, a dzięki swojej postawie H. Słonina będzie szybciej zapomniany w Elblągu niż sobie to wyobraża.
A nie mowilem ?!Przewidywalem i wyszlo na moje, że ten BUC Słonina nie przyjdzie i nie przyszedł. Żegnaj towarzyszu, uprawiaj lepiej ogrodek kolo domu i publicznie sie nie pokazuj. ludzie nie beda po Tobie "p; lakac "
Nie ma powodow, zeby na bylym prezydencie wieszac psy. Przeciez nalezy mu sie podziekowanie za wiele lat pracy dla miasta. Jesli juz kogos checmy uczyc kultury, to warto zaczac od siebie.
Nolpgp soę tu nie obraża, powiedziałem to co inni woplą przemilczec. A swoją droga dziwie soe Panu Sloninie, ze przez 12 lat rządził Elblagiem i teraz pokazał gdzie ma miasto i jego mieszkanców, nie przychodząc na wręczenie nagród. Ciekawe dla czego ?moze by tak napisał, odpwiedział tu na forum, dlaczego ?
Wśród zwierząt są też hieny, szakale i inne kojoty, ujadają, tu padlinką kogoś obrzucą, sami trochę padlinki załapią. .. .dlatego były Prezydent nie pojawił sie (pewnikiem), wolał uniknąć ujadania takich jak np. " wuborca"
Bardzo udana impreza. Dobrze zaprezentował się nowy Prezydent, świetny koncert w wykonaniu Motion Trio i naszej orkiestry. Jedynie do czego można by się przyczepić, to nie najwyższa jakość filmików prezentujących kandydatów (monotonne, wszystkie według jednego schematu, laureaci niekorzystnie na nich wyglądali, sami nagrodzeni - w większości ciekawe osobowości, można ich było przedstawić lepiej).
Oczywiście wielka szkoda, że były Prezydent nie odebrał swojej nagrody. Przegrał wybory m. in. przez niechęć do uczestniczenia w ważnych dla elblążan imprezach. Teraz wyrządza sobie największą krzywdę, bo pozbawia się tego, co mu się należy, po tylu latach ciężkiej pracy - szansy na podziękowanie. Wczoraj elblążanie, także ci którzy na niego nie głosowali, chcieli mu godnie podziękować. Po raz kolejny nie skorzystał z szansy. Przegrywanie z klasą to duża sztuka.
Wspaniały koncert, pełen profesjonalizm ze strony organizatorów, Wydział Kultury i p. Bożena Sielewicz doskonale wiedzą co robą i zwyczajnie znają się na tym!!! Fantastycznie wypadli muzycy!!! Nasza orkiestra jest the best!!! Gratulacje dla nagrodzonych!
od rywala, który wygrał wybory mógłby odebrać nagrodę ? - to niemożliwe !
Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów!
Proszę bardzo, jakie pozytywne zmiany. Większość wpisów na poziomie, merytoryczne, sporo gratulacji dla nagrodzonych. Słowa krytyczne wobec byłego Prezydenta zasłużone, bo chyba nawet jego najwięksi zwolennicy nie pochwalają jego obecnego zachowania. Gdyby jeszcze "wyborca" postarał się, by w swojej wypowiedzi nie używać słów typu "buc", byłoby całkiem nieźle.