43
06.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Swoja deogą, jak nowy prezio cgce budowac szeroką koalicje - równiez z parlamentarzys4rami - skoro dla niektórych z nich zabrakło miejsca na sali pomimo zaproszenia?
niepodpiS (2011.01.07)

info

0  
  0
Nie znam oczywiście wszystkich Laureatów ale wybór wydaje się być adekwatnym do zasług i wreszcie pojawiają się ludzie spoza indańskiego środowiska i jego apologetów. Tak trzymać - szczere gratulacje dla wszystkich.
MiejscowyAborygen (2011.01.07)

info

0  
  0
żenada, popsuję wam to dobre samopoczucie, nagradzani są sami swoi, nawet radni a na to nie pozwala regulamin. Udawanie, że kogoś nagradzacie opluwając go cały czas, to żenada. Chcieliście sobie popatrzeć na Słoninę i jego upokorzenie, to nie fer proszę Państwa. A większość na sali to jego pseudo przyjaciele i też warto to przypomnieć
zatroskany (2011.01.07)

info

0  
  0
o, sami swoi nagrodzeni. Kiedy zdążyli sobie przyznać? Radni i bezradni!!!
(2011.01.07)

info

0  
  0
Tak zupełnie seri to Pani Sielewicz nie musi pisać sobie tyle pochwał.
(2011.01.07)

info

0  
  0
No to bardzo przykre że Zatroskany jest taki zatroskany. Ale prawdopodobnie ma na mysli siebie i to czegu juz nie ugra w nowym rozdaniu. Co do Pana byłego Prezydenta to mysle że znacznie lepiej wypadlby przychodzac na koncert z usmiechem i uściskiem dłoni dla wszystkich obecnych którzy chcieli go pożeganać. Nie wszystkie osoby obecne na tym spotkaniu to hieny tak jak sobie to wyobraza Zatroskany.
(2011.01.07)

info

0  
  0
Och widzę tow. Zatroskany, że koniecznie dopominasz się wystawienia rachunku za 60 lat ekstraordynaryjnej rzeczywistości - czy o to chodzi? Przyszłe pokolenia zapewne to zrobią, bo my nie mamy jeszcze należytego dystansu do tego, czym nas karmiono twierdząc, że to najwyższyj sort. Na szczęście nie we wszystkich główkach był podatny grunt. I to by było na tyle.
MiejscowyAborygen (2011.01.07)

info

0  
  0
jak jest się poprawnym politycznie i ładnie opisuje się w samych superlatywach obecnie panującą jedyną i SŁUSZNĄ partię to nic dziwnego
(2011.01.07)

info

0  
  0
Szanowni Laureaci, gratuluję Wszystkim, a szczególnie ciepło panu Andrzejowi Soi. Moim zdaniem przynaleznosć partyjna w tych okolicznosciach jest sprawą drugorzędną. SP 1 jest od kilkunastu lat bardzo porządnie zarzadzana, czego poprzednie władze miasta nie zauważały, wydaje się, że niestety z premedytacją.
(2011.01.07)

info

0  
  0
Wspaniały koncert i brawo dla pomysłodawców i nie nazywam się B. Sielewicz.
(2011.01.07)

info

0  
  0