UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma powodow, zeby na bylym prezydencie wieszac psy. Przeciez nalezy mu sie podziekowanie za wiele lat pracy dla miasta. Jesli juz kogos checmy uczyc kultury, to warto zaczac od siebie.
Nie ma powodow, zeby na bylym prezydencie wieszac psy. Przeciez nalezy mu sie podziekowanie za wiele lat pracy dla miasta. Jesli juz kogos checmy uczyc kultury, to warto zaczac od siebie.