UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę bardzo, jakie pozytywne zmiany. Większość wpisów na poziomie, merytoryczne, sporo gratulacji dla nagrodzonych. Słowa krytyczne wobec byłego Prezydenta zasłużone, bo chyba nawet jego najwięksi zwolennicy nie pochwalają jego obecnego zachowania. Gdyby jeszcze "wyborca" postarał się, by w swojej wypowiedzi nie używać słów typu "buc", byłoby całkiem nieźle.