UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proszę bardzo, jakie pozytywne zmiany. Większość wpisów na poziomie, merytoryczne, sporo gratulacji dla nagrodzonych. Słowa krytyczne wobec byłego Prezydenta zasłużone, bo chyba nawet jego najwięksi zwolennicy nie pochwalają jego obecnego zachowania. Gdyby jeszcze "wyborca" postarał się, by w swojej wypowiedzi nie używać słów typu "buc", byłoby całkiem nieźle.