UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniały koncert, pełen profesjonalizm ze strony organizatorów, Wydział Kultury i p. Bożena Sielewicz doskonale wiedzą co robą i zwyczajnie znają się na tym!!! Fantastycznie wypadli muzycy!!! Nasza orkiestra jest the best!!! Gratulacje dla nagrodzonych!

tede

Anuluj