UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo udana impreza. Dobrze zaprezentował się nowy Prezydent, świetny koncert w wykonaniu Motion Trio i naszej orkiestry. Jedynie do czego można by się przyczepić, to nie najwyższa jakość filmików prezentujących kandydatów (monotonne, wszystkie według jednego schematu, laureaci niekorzystnie na nich wyglądali, sami nagrodzeni - w większości ciekawe osobowości, można ich było przedstawić lepiej). Oczywiście wielka szkoda, że były Prezydent nie odebrał swojej nagrody. Przegrał wybory m. in. przez niechęć do uczestniczenia w ważnych dla elblążan imprezach. Teraz wyrządza sobie największą krzywdę, bo pozbawia się tego, co mu się należy, po tylu latach ciężkiej pracy - szansy na podziękowanie. Wczoraj elblążanie, także ci którzy na niego nie głosowali, chcieli mu godnie podziękować. Po raz kolejny nie skorzystał z szansy. Przegrywanie z klasą to duża sztuka.
Cogito