Laureaci Nagród Prezydenta

43
06.01.2011
Laureaci Nagród Prezydenta
fot. AD
Tradycyjnie w Wieczór Trzech Króli przyznane zostały doroczne nagrody prezydenta Elbląga. Uroczystość odbyła się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Prezydent Grzegorz Nowaczyk wręczył statuetki najbardziej zasłużonym elblążanom. Zobacz zdjęcia.
Laureaci nagród prezydenta Elbląga za rok 2010:
   Andrzej Soja w kategorii działalność oświatowa i pedagogiczna

   Szkoła Podstawowa nr 12 w kategorii ochrona środowiska 

   Anetta Magdziak-Gęsicka i Włodzimierz Gęsicki, właściciele firmy Softel, wydawcy portElu w kategorii działalność gospodarcza
   Krystyna Rakowska w kategorii służba zdrowia i opieka społeczna

   Dorota Jutrzenka-Supryn w kategorii kultura i sztuka
   Teatr im. Aleksandra Sewruka w kategorii kultura i sztuka
   Ewa Białkowska w kategorii sport i turystyka 

   
   Były też nagrody specjalne:
   Antoni Czyżyk i Formacja LOTOS-Jantar – nagroda specjalna w dziedzinie sport i turystyka
   Henryk Słonina – nagroda honorowa.
   
   Wieczór w teatrze uświetnił koncert Motion Trio i Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.
   
   Zobacz materiał filmowy przygotowany przez Telewizję Elbląską
   
   
,

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dziękujemy za przepiękny koncert noworoczny !!!!!
am (2011.01.06)

info

0  
  0
było niepowtarzalnie. .. .. !!!!! dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy !!!!!
am (2011.01.06)

info

0  
  0
Odpalenie choinki przez prezydenta Elblag mialo byc odwolane ,ale...jednak udalo sie ja odpalic wraz z bylym juz preziem Slonina ,patrz film ; http://www.youtube.com/watch?v=Nx_eq3jo56k&feature=related
kabaret Elblongier (2011.01.06)

info

0  
  0
Nagrodę powinien otrzymać również Radny Miasta Pan A. Tomczyński za niezwykłe zdolności przetrwania w Radzie Miasta. Przegrał, ale wygrał, to jest dopiero coś !
Wielbiciel (2011.01.06)

info

0  
  0
Wielbiciel-no cóż ,masz racje .Przezimowal ,aż dziw ,ze go "nie namierzyli ",hehe: http://www.youtube.com/watch?v=6MRMGH9yNtc
Duperelek (2011.01.06)

info

0  
  0
polowa laureatow mniej klub bardziej jest zwiazana z PO. zenada
(2011.01.06)

info

0  
  0
Szkoda, że nie ma "świeżej" krwi wśród wyróżnionych! Niech powieje czymś nowym! Może za rok innym się uda!
gratulacje (2011.01.06)

info

0  
  0
Zjawiskowy, przepiękny koncert Motion Trio i EOK, brawo dla pomysłodawczyni, brawo Pani Bożeno.
(2011.01.06)

info

0  
  0
Piękny, piękny koncert.
'''''' (2011.01.06)

info

0  
  0
Pan Soja to ten co wygra ? Idzie nowe !!!!
wydra (2011.01.06)

info

0  
  0