Laureaci Nagród Prezydenta
fot. AD
Tradycyjnie w Wieczór Trzech Króli przyznane zostały doroczne nagrody prezydenta Elbląga. Uroczystość odbyła się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Prezydent Grzegorz Nowaczyk wręczył statuetki najbardziej zasłużonym elblążanom. Zobacz zdjęcia.