UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nolpgp soę tu nie obraża, powiedziałem to co inni woplą przemilczec. A swoją droga dziwie soe Panu Sloninie, ze przez 12 lat rządził Elblagiem i teraz pokazał gdzie ma miasto i jego mieszkanców, nie przychodząc na wręczenie nagród. Ciekawe dla czego ?moze by tak napisał, odpwiedział tu na forum, dlaczego ?

wuborca