UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nolpgp soę tu nie obraża, powiedziałem to co inni woplą przemilczec. A swoją droga dziwie soe Panu Sloninie, ze przez 12 lat rządził Elblagiem i teraz pokazał gdzie ma miasto i jego mieszkanców, nie przychodząc na wręczenie nagród. Ciekawe dla czego ?moze by tak napisał, odpwiedział tu na forum, dlaczego ?
wuborca