UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wspaniały koncert, pełen profesjonalizm ze strony organizatorów, Wydział Kultury i p. Bożena Sielewicz doskonale wiedzą co robą i zwyczajnie znają się na tym!!! Fantastycznie wypadli muzycy!!! Nasza orkiestra jest the best!!! Gratulacje dla nagrodzonych!
tede