UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniały koncert, pełen profesjonalizm ze strony organizatorów, Wydział Kultury i p. Bożena Sielewicz doskonale wiedzą co robą i zwyczajnie znają się na tym!!! Fantastycznie wypadli muzycy!!! Nasza orkiestra jest the best!!! Gratulacje dla nagrodzonych!

tede