A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto serwuje jedzonko?
no. .. .przyszła odwilż. .. .z każdym dniem bedzie tylko gorzej. .. .. w weekend rozjeżdżą ostatni śnieg na stoku. .. i po wyciągu; P jeździłem na wielu stokach ale tu jest wszystko na siłę. .. wąsko. .. .kamienisto-żużlowo. .. .drugą trasę ograniczono oślą łączką. .. .. przyjadę jak będzie minimum 30-40 cm śniegu i to na całej trasie. .. .zatem do zobaczenia w grudniu 2011 r; P
Szkoda że nikt nie wspomniał, że to "nieudaczny" Prezydent Słonina zorganizował Wam tę frajdę
Ale ruszyło za Nowaczyka. Dziękujemy! Widać, że zmiana prezydenta wyszła na dobre.
fajny filmik. Pomyslcie by zainstalowac na stałe kamerke internetowa na Górze Chrobrego i "podpiąc " ja do stronki www. worldcam. pl By świat widział, że jest ELBLAG i coś sie tu dzieje fajnego.
ale przetargu nie było
No no jestem pod wrażeniem. Aż miło popatrzeć:-)
Szkoda że nikt nie wspomniał, że to "nieudaczny" Prezydent Słonina zorganizował Wam tę frajdę
wydra, "nieudaczny" Prezydent Słonina NIE zorganizował tej frajdy przez 8 lat a jak już zorganizował, to sie okazało że bez przetargu i całość rusza po miesiącu leżenia śniegu, akurat na odwilż. ZMARNOWANY CZAS!!!
Ja nie widzę na tej górze żadnego oblężenia.
standardowo najlatwiej jest krytykowac, oczywiscie najwiecej udzielaja sie ci co max co potrafia zrobic to obejrzec Malysza w tv no i oczywiscie skrytykowac!! Fajnie, ze w koncu cos sie zaczelo dziac!!!! p. s. podoba mi sie sporo pozytywnych komentarzy