76
06.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto serwuje jedzonko?
(2011.01.06)

info

0  
  0
no. .. .przyszła odwilż. .. .z każdym dniem bedzie tylko gorzej. .. .. w weekend rozjeżdżą ostatni śnieg na stoku. .. i po wyciągu; P jeździłem na wielu stokach ale tu jest wszystko na siłę. .. wąsko. .. .kamienisto-żużlowo. .. .drugą trasę ograniczono oślą łączką. .. .. przyjadę jak będzie minimum 30-40 cm śniegu i to na całej trasie. .. .zatem do zobaczenia w grudniu 2011 r; P
narciarz (2011.01.06)

info

0  
  0
Szkoda że nikt nie wspomniał, że to "nieudaczny" Prezydent Słonina zorganizował Wam tę frajdę
wydra (2011.01.07)

info

0  
  0
Ale ruszyło za Nowaczyka. Dziękujemy! Widać, że zmiana prezydenta wyszła na dobre.
tombudzisz (2011.01.07)

info

0  
  0
fajny filmik. Pomyslcie by zainstalowac na stałe kamerke internetowa na Górze Chrobrego i "podpiąc " ja do stronki www. worldcam. pl By świat widział, że jest ELBLAG i coś sie tu dzieje fajnego.
(2011.01.07)

info

0  
  0
ale przetargu nie było
(2011.01.07)

info

0  
  0
No no jestem pod wrażeniem. Aż miło popatrzeć:-)
kasiula4817 (2011.01.07)

info

0  
  0
Szkoda że nikt nie wspomniał, że to "nieudaczny" Prezydent Słonina zorganizował Wam tę frajdę wydra, "nieudaczny" Prezydent Słonina NIE zorganizował tej frajdy przez 8 lat a jak już zorganizował, to sie okazało że bez przetargu i całość rusza po miesiącu leżenia śniegu, akurat na odwilż. ZMARNOWANY CZAS!!!
WojŁawrynowicz (2011.01.07)

info

0  
  0
Ja nie widzę na tej górze żadnego oblężenia.
(2011.01.07)

info

0  
  0
standardowo najlatwiej jest krytykowac, oczywiscie najwiecej udzielaja sie ci co max co potrafia zrobic to obejrzec Malysza w tv no i oczywiscie skrytykowac!! Fajnie, ze w koncu cos sie zaczelo dziac!!!! p. s. podoba mi sie sporo pozytywnych komentarzy
fdgsd (2011.01.07)

info

0  
  0