UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
standardowo najlatwiej jest krytykowac, oczywiscie najwiecej udzielaja sie ci co max co potrafia zrobic to obejrzec Malysza w tv no i oczywiscie skrytykowac!! Fajnie, ze w koncu cos sie zaczelo dziac!!!! p. s. podoba mi sie sporo pozytywnych komentarzy
fdgsd