UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

standardowo najlatwiej jest krytykowac, oczywiscie najwiecej udzielaja sie ci co max co potrafia zrobic to obejrzec Malysza w tv no i oczywiscie skrytykowac!! Fajnie, ze w koncu cos sie zaczelo dziac!!!! p. s. podoba mi sie sporo pozytywnych komentarzy

fdgsd

Anuluj