A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jest bombowo a obsługa stara się jak może-nie to co starzy MOSiRowcy
jest bombowo a obsługa stara się jak może-nie to co starzy MOSiRowcy
Jak chcą coś zrobić dla ludzi, to zaraz odzywają się ci którzy wszystko wiedzą -a poco a na co a dla kogo ? To niech teraz se popatrzą poco na co dla kogo - po prostu ludzie chcą gdzieś wyjść a nie siedzieć od rana do wieczora w domu, a żeby wyjść z domu to trzeba mieć gdzie. .. Wiecie jak fajnie wraca się do domu po takiej eskapadzie
Propaganda sukcesu
D. .. no - bądźcie ludzie obiektywni - nawet na fotce widać "stopnień naśnieżenia" stoku - na wszystkich stokach północy kraju po min. 40-50 cm a tu co? ŻENADA!! za co biorą pieniądze??? Ciekawe czy w regulaminie jest zawarte odszkodowanie za uszkodzony sprzęt w czasie jazdy po NIEDOŚNIEŻONYM STOKU?! TRAGEDIA!! Odwiedziłem już w tym sezonie 3 stoki na Kaszubach - polecam wszystkim amatorom szaleństwa - zostawcie to COŚ - naprawdę warto poświęcić trochę czasu na dojazd do Wieżycy, Przywidza czy Trzepowa i dobrze się bawić niż potem liczyć straty na tym pseudo-stoku - proponuję w ogłoszeniach dawać propozycje na wspólne wyjazdy koszt paliwa się zmniejszy i można w normalnych warunkach "poszaleć" na nartach czy desce!
Nie narzekajmy, ogolnie jest oki, kamienie sa i pewnie beda, mysle ze wzrostem zaintersowania znikna, cos sie w koncu dzieje w E-gu i to jest najwazniejsze. Nie krytykumy na to bedzie zawsze czas.
do Lets.
Jak chcesz byc taki obiektywny, to napisz czym jest lepszy Przywidz czy inne stoki, one funkcjonuja juz kilka lat, myslisz ze ich poczatki byle inne. A tak na marginesie tam masz osle łaczki a tu mozesz troche pojezdzic. Bron swego a nie go upokarzasz.
A jaka firma gastronomiczna serwuje jedzonko, można wiedzieć?
lets, swietny pomysl. proponuje rozszerzyc zakres ogloszenia i zbierac w kupe chetnych do opuszczenia elblaga.
lets na przewodnika!. .. ladys ferst; )
Fajnie że ESR promuje zdrowy tryb życia ale na zdjęciach widać wyraźnie że spożywany był alkohol a co niektórzy przyjechali na rowerach a to PRZESTĘPSTWO !