76
06.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jest bombowo a obsługa stara się jak może-nie to co starzy MOSiRowcy
(2011.01.06)

info

0  
  0
jest bombowo a obsługa stara się jak może-nie to co starzy MOSiRowcy
(2011.01.06)

info

0  
  0
Jak chcą coś zrobić dla ludzi, to zaraz odzywają się ci którzy wszystko wiedzą -a poco a na co a dla kogo ? To niech teraz se popatrzą poco na co dla kogo - po prostu ludzie chcą gdzieś wyjść a nie siedzieć od rana do wieczora w domu, a żeby wyjść z domu to trzeba mieć gdzie. .. Wiecie jak fajnie wraca się do domu po takiej eskapadzie
W E (2011.01.06)

info

0  
  0
Propaganda sukcesu
(2011.01.06)

info

0  
  0
D. .. no - bądźcie ludzie obiektywni - nawet na fotce widać "stopnień naśnieżenia" stoku - na wszystkich stokach północy kraju po min. 40-50 cm a tu co? ŻENADA!! za co biorą pieniądze??? Ciekawe czy w regulaminie jest zawarte odszkodowanie za uszkodzony sprzęt w czasie jazdy po NIEDOŚNIEŻONYM STOKU?! TRAGEDIA!! Odwiedziłem już w tym sezonie 3 stoki na Kaszubach - polecam wszystkim amatorom szaleństwa - zostawcie to COŚ - naprawdę warto poświęcić trochę czasu na dojazd do Wieżycy, Przywidza czy Trzepowa i dobrze się bawić niż potem liczyć straty na tym pseudo-stoku - proponuję w ogłoszeniach dawać propozycje na wspólne wyjazdy koszt paliwa się zmniejszy i można w normalnych warunkach "poszaleć" na nartach czy desce!
lets (2011.01.06)

info

0  
  0
Nie narzekajmy, ogolnie jest oki, kamienie sa i pewnie beda, mysle ze wzrostem zaintersowania znikna, cos sie w koncu dzieje w E-gu i to jest najwazniejsze. Nie krytykumy na to bedzie zawsze czas.
LOCKIE (2011.01.06)

info

0  
  0
do Lets. Jak chcesz byc taki obiektywny, to napisz czym jest lepszy Przywidz czy inne stoki, one funkcjonuja juz kilka lat, myslisz ze ich poczatki byle inne. A tak na marginesie tam masz osle łaczki a tu mozesz troche pojezdzic. Bron swego a nie go upokarzasz.
LOCKIE (2011.01.06)

info

0  
  0
A jaka firma gastronomiczna serwuje jedzonko, można wiedzieć?
(2011.01.06)

info

0  
  0
lets, swietny pomysl. proponuje rozszerzyc zakres ogloszenia i zbierac w kupe chetnych do opuszczenia elblaga. lets na przewodnika!. .. ladys ferst; )
lets go (2011.01.06)

info

0  
  0
Fajnie że ESR promuje zdrowy tryb życia ale na zdjęciach widać wyraźnie że spożywany był alkohol a co niektórzy przyjechali na rowerach a to PRZESTĘPSTWO !
abstynent (2011.01.06)

info

0  
  0