A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do Pana Abstynenta: proszę się doumieć, jazda na rowerze nie jest przestępstwem a picie alkoholu samo w sobie czasem nawet przyjemnością.
postawić całodobowy sklep monopolowy w tym miejscu bo pić sie chce jak w czasie żniw
może się rozruszają, ale faktycznie jest lipa- kamienie i slaba organizacja. No i wspomniana przeze mnie porażkowa wypożyczalnia. .. Jeżdże od 15-tu lat na różnych trasach w PL, Austrii i Włoszech, nie jestem nowicjuszem, może to się podobać amatorom, ale ci bardziej wymagający lepsze ( w zasadzie- normalne) warunki znajdą na Kaszubach. Nie liczę na stok na miarę lodowca, ale jakieś minimum musi być (czytaj: śnieg na stoku). Szkoda, bo góra ma potencjał. Tylko organizatorzy chyba nie.
DO LETS - spadaj cukrowniku na te swoje kaszuby!!! i tak wiemy, że nie jesteś z Elbląga. Won z naszego portalu.
Malkontenci- alpejczycy. Nie narzekajcie. W Alpach nawet przy 1 m śniegu ratraki zostawiają za soba kamienie na uwrociach, które są przysypane śniegiem, podobnie i skały. Narty można zedrzeć szybciej jak wczoraj na Chrobrego, bo tych kamieni nie widać. .. Wczoraj było widać że są narciarze w Elblagu i poza i to jest drugi potencjał, poza górą. Chwała wszystkim za to co już zrobiono, a Kaszubi z "wysokim czołem" niech sobie jeżdzą na Kaszubach, na chłopskich łączkach.
Dlaczego nie zdjęcia Nowaczyka!!!???? To nic, że to nie jego zasługa, tylko niejakiego S. .. .
Woj znowu malkontent, na wyciąg pieniędzy by nie dał, to po co mu przetarg?? A inni niech też lamentują, że odwilż i znowu śniegu nie zrobią.
No nie zrobią bo ODWILŻ! A każdy widzi, jaki jest stan stoku i JEŹDZI ALBO NIE! Tak było zawsze i jest, w każdych górach i grajdołkach. jw.
No cóż ruszyło i jak to będą pisali inni może będę w ich oczach malkontentem, a w oczach innych rzeczowym gościem to start był niewypałem.
A dlaczego? Dlatego, że mimo zapowiedzi od kilkunastu dni o ruszeniu wyciągu on nie ruszał, więc był czas na naśnieżenie stoku(mróz trzymał), przygotowanie sprzętu w wypożyczalni, dostosowanie drogi dojazdowej i wyjazdowej. Ci którzy wzięli się za gospodarowanie tą górką chyba nie byli z pierwszej lepszej łapanki tylko jakieś pojęcie mieli o narciarstwie i zarządzaniu, a może się mylę?
Teraz przyszła odwilż i sprawę przejęła meteorologia.
Tyle z szusowania w tym roku może za rok będzie lepiej.
Gratuluję Elblągowi, coś pięknego co prawda to tylko początki ale jakie miłe i budujące. Piękna góra i stok. Pozdrawiam narciarzy z Elbląga>)
PRZECZYTAJCIE to:
może się rozruszają, ale faktycznie jest lipa- kamienie i slaba organizacja. No i wspomniana przeze mnie porażkowa wypożyczalnia. .. Jeżdże od 15-tu lat na różnych trasach w PL, Austrii i Włoszech, nie jestem nowicjuszem, może to się podobać amatorom, ale ci bardziej wymagający lepsze ( w zasadzie- normalne) warunki znajdą na Kaszubach. Nie liczę na stok na miarę lodowca, ale jakieś minimum musi być (czytaj: śnieg na stoku). Szkoda, bo góra ma potencjał. Tylko organizatorzy chyba nie.
osssa
od 15 lat jeździ i nie stać go na kask dla dziecka i sprzęt??? ha ha ha z.