UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no. .. .przyszła odwilż. .. .z każdym dniem bedzie tylko gorzej. .. .. w weekend rozjeżdżą ostatni śnieg na stoku. .. i po wyciągu; P jeździłem na wielu stokach ale tu jest wszystko na siłę. .. wąsko. .. .kamienisto-żużlowo. .. .drugą trasę ograniczono oślą łączką. .. .. przyjadę jak będzie minimum 30-40 cm śniegu i to na całej trasie. .. .zatem do zobaczenia w grudniu 2011 r; P
narciarz