Ale ruszyło za Nowaczyka. Dziękujemy! Widać, że zmiana prezydenta wyszła na dobre. tombudzisz
Ale ruszyło za Nowaczyka. Dziękujemy! Widać, że zmiana prezydenta wyszła na dobre.