UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
standardowo najlatwiej jest krytykowac, oczywiscie najwiecej udzielaja sie ci co max co potrafia zrobic to obejrzec Malysza w tv no i oczywiscie skrytykowac!! Fajnie, ze w koncu cos sie zaczelo dziac!!!! p. s. podoba mi sie sporo pozytywnych komentarzy
fdgsd