UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no. .. .przyszła odwilż. .. .z każdym dniem bedzie tylko gorzej. .. .. w weekend rozjeżdżą ostatni śnieg na stoku. .. i po wyciągu; P jeździłem na wielu stokach ale tu jest wszystko na siłę. .. wąsko. .. .kamienisto-żużlowo. .. .drugą trasę ograniczono oślą łączką. .. .. przyjadę jak będzie minimum 30-40 cm śniegu i to na całej trasie. .. .zatem do zobaczenia w grudniu 2011 r; P
narciarz