UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda że nikt nie wspomniał, że to "nieudaczny" Prezydent Słonina zorganizował Wam tę frajdę wydra, "nieudaczny" Prezydent Słonina NIE zorganizował tej frajdy przez 8 lat a jak już zorganizował, to sie okazało że bez przetargu i całość rusza po miesiącu leżenia śniegu, akurat na odwilż. ZMARNOWANY CZAS!!!
WojŁawrynowicz