UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że nikt nie wspomniał, że to "nieudaczny" Prezydent Słonina zorganizował Wam tę frajdę wydra, "nieudaczny" Prezydent Słonina NIE zorganizował tej frajdy przez 8 lat a jak już zorganizował, to sie okazało że bez przetargu i całość rusza po miesiącu leżenia śniegu, akurat na odwilż. ZMARNOWANY CZAS!!!
WojŁawrynowicz