UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajny filmik. Pomyslcie by zainstalowac na stałe kamerke internetowa na Górze Chrobrego i "podpiąc " ja do stronki www. worldcam. pl By świat widział, że jest ELBLAG i coś sie tu dzieje fajnego.
fajny filmik. Pomyslcie by zainstalowac na stałe kamerke internetowa na Górze Chrobrego i "podpiąc " ja do stronki www. worldcam. pl By świat widział, że jest ELBLAG i coś sie tu dzieje fajnego.