UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajny filmik. Pomyslcie by zainstalowac na stałe kamerke internetowa na Górze Chrobrego i "podpiąc " ja do stronki www. worldcam. pl By świat widział, że jest ELBLAG i coś sie tu dzieje fajnego.


Anuluj