A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
debilu bezmozgi - powiedz mi ktory to z acid drinkers uznany jest niby za wirtuoza gitary lub innego instrumentu -chociazby krajowego pokroju?
znów brudy miały swoje nawalanki,
żądam dobrego rapu, electro czy popu w elblągu!
czy ja ciebie obrażam młotku? a masz jakiś ranking gitarzystów w polsce? ja jakoś nic takiego jeszcze na oczy nie widziałem. .nie chodziło mi ogólnie o Acid, że są najlepsi i wyczyniają cuda, tylko o ogół takiej muzyki. .naucz się czytać ze zrozumieniem. .
no i tu wychodzi to cale "polactwo", jeden cos osiagnie, to drugiemu gul skacze. .. komuna wiekszosc inteligencji wybila i teraz mamy pokolenie takich wlasnie glupiomadrych gamoni, co to cudem liceum pokonczyli, ale na studia juz za ciezko, a do roboty po co, jak mozna siedziec na garnuszku starych, albo na zasilku. kolesie z acidow to moze i degeneraci, ale chleja i cpaja za swoje i maja w dupie takich cwokow jak wy, co na jednego browara zbite we trzech musza robic
Nie slucham Acidow, ale znam ich kawalki. To dobry kawal polskiego metalu. Jedynie drazni, ze graja tak duzo przerobek innych kapel. A co do wirtuozow to wiem ze moze najlepszymi nigdy nie byli. Ale Popcorn (gitara prowadzaca) i Slimak (perkusja) byli dawniej jednymi z najlepszych w Polsce.
Muzyka to nie sport, tu nie ma najlepszych ani najszybszych. A Acid To jedna z najbardziej znanych i najbardziej popularnych kapel w Polsce. A okreslenia 'brudasy' w stosunku do dlugowlosych fanow metalu i rocka zwykle uzywaja Ci, ktorzy glownie preferuja zel zamiast szamponu i dezodorant zamiast mydla.
Raczej żel zamiast mózgu. ..
@barmy army: Acid Drinkers grali w Elblągu jakieś 17 lat temu w Światowidzie, a o Edenie nikt wtedy nie słyszał
dokładnie 18 latek temu nazad. było git jak zawsze.
Jasne ze grali 18 lat temu. Ale potem do 2006 ich nie bylo. Dopiero jak facet z Edenu ich sciagnal, a bylo to chyba w grudniu 2006,zaczeli tu przyjezdzac i byli potem w 2008 i teraz. W 2006 Titus sam ze sceny powiedzial ze dlugo ich tu nie bylo i beda czesciej od tej pory.