42
13.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
debilu bezmozgi - powiedz mi ktory to z acid drinkers uznany jest niby za wirtuoza gitary lub innego instrumentu -chociazby krajowego pokroju?
(2010.12.14)

info

0  
  0
znów brudy miały swoje nawalanki, żądam dobrego rapu, electro czy popu w elblągu!
Husain (2010.12.14)

info

0  
  0
czy ja ciebie obrażam młotku? a masz jakiś ranking gitarzystów w polsce? ja jakoś nic takiego jeszcze na oczy nie widziałem. .nie chodziło mi ogólnie o Acid, że są najlepsi i wyczyniają cuda, tylko o ogół takiej muzyki. .naucz się czytać ze zrozumieniem. .
Acid Maniac:) (2010.12.14)

info

0  
  0
no i tu wychodzi to cale "polactwo", jeden cos osiagnie, to drugiemu gul skacze. .. komuna wiekszosc inteligencji wybila i teraz mamy pokolenie takich wlasnie glupiomadrych gamoni, co to cudem liceum pokonczyli, ale na studia juz za ciezko, a do roboty po co, jak mozna siedziec na garnuszku starych, albo na zasilku. kolesie z acidow to moze i degeneraci, ale chleja i cpaja za swoje i maja w dupie takich cwokow jak wy, co na jednego browara zbite we trzech musza robic
lump killer (2010.12.14)

info

0  
  0
Nie slucham Acidow, ale znam ich kawalki. To dobry kawal polskiego metalu. Jedynie drazni, ze graja tak duzo przerobek innych kapel. A co do wirtuozow to wiem ze moze najlepszymi nigdy nie byli. Ale Popcorn (gitara prowadzaca) i Slimak (perkusja) byli dawniej jednymi z najlepszych w Polsce.
punk dinozaur (2010.12.14)

info

0  
  0
Muzyka to nie sport, tu nie ma najlepszych ani najszybszych. A Acid To jedna z najbardziej znanych i najbardziej popularnych kapel w Polsce. A okreslenia 'brudasy' w stosunku do dlugowlosych fanow metalu i rocka zwykle uzywaja Ci, ktorzy glownie preferuja zel zamiast szamponu i dezodorant zamiast mydla.
del rocca (2010.12.15)

info

0  
  0
Raczej żel zamiast mózgu. ..
(2010.12.15)

info

0  
  0
@barmy army: Acid Drinkers grali w Elblągu jakieś 17 lat temu w Światowidzie, a o Edenie nikt wtedy nie słyszał
adamba1 (2010.12.15)

info

0  
  0
dokładnie 18 latek temu nazad. było git jak zawsze.
(2010.12.15)

info

0  
  0
Jasne ze grali 18 lat temu. Ale potem do 2006 ich nie bylo. Dopiero jak facet z Edenu ich sciagnal, a bylo to chyba w grudniu 2006,zaczeli tu przyjezdzac i byli potem w 2008 i teraz. W 2006 Titus sam ze sceny powiedzial ze dlugo ich tu nie bylo i beda czesciej od tej pory.
barmy army (2010.12.16)

info

0  
  0